Twój Partner w biznesie

Współpraca

Charakteryzuje nas współpraca jedynie z wiodącymi i sprawdzonymi producentami, dynamicznie rozwijająca się sieć dystrybucji (zarówno wewnętrzna jaki i zewnętrzna), terminowe dostawy na terenie Polski i Europy, wykorzystanie najlepszych dostępnych na rynku narzędzi i wzorowa obsługa posprzedażowa. Naszych partnerów wspieramy także w działaniach marketingowych czy sprzedażowych. Oferujemy też pomoc z zakresu finansów i IT.
Layer 1

Zaufali nam

Marki które dystrybuujemy

Obecnie podejmujemy ścisłą współpracę z dziesiątkami największych producentów sprzętu budowlanego w skali globalnej. Dzięki temu odbiorcy biznesowi Grupy Krawczyk mogą zaopatrywać się w najwyższej jakości, profesjonalne i niezawodne rozwiązania do zadań specjalistycznych.

Efektywna sprzedaż

Kanały dystrybucji

Sprzedaż towarów odbywa się z wykorzystaniem zarówno polskich, jak i globalnych kanałów dystrybucji online, takich jak iSPRZET., Allegro, eBay, Amazon oraz Facebook i Google Marketplace a także stacjonarne punkty offline. Dzięki temu działając z jednego miejsca, możemy trafiać z ofertą sprzedażową do niemal każdej grupy odbiorców na całym świecie.
Layer 1

Gwarancja dostawy na czas

Rozwinięta sieć logistyczna

Grupa Krawczyk dysponuje rozbudowaną siecią logistyczną, dzięki której dystrybucja produktów na terenie kraju i Europy, może odbywać się bez zakłóceń. Własny magazyn towarowy pozwala na bezpieczne magazynowanie produktów o małych i dużych gabarytach, a także produktów niestandardowych. Całkowicie innowacyjną usługą jest ekspresowa dostawa, która realizowana jest na terenie Polski i gwarantuje szybką dostawę w dowolne miejsce wybranych produktów, w ciągu zaledwie 24 godzin od momentu przyjęcia zamówienia.

Inwestujemy w najnowszą technologię

Stosowane rozwiązania

Grupa Krawczyk wykorzystuje aktualnie szereg różnych integracji systemowych, co bezpośrednio przekłada się na wzrost efektywności sprzedaży. Zaliczyć można do nich m.in. platformę sprzedażową 2clickshop oraz PrestaShop, wspierające platformy marketingowe Salesmanago oraz SurferSEO czy też systemy zarządzania sprzedażą, takie jak Gestor Nexo, Subiekt Nexo, Avocado Shipping/Packing, Pimcore i Baselinker

Wsparcie sprzedaży

Obsługa klienta i finansowania

Inwestycja w profesjonalne systemy informatyczne i rozwiązania technologiczne, dostarczane przez markę Datera, takie jak Call-ex oraz Lead360, wpłynęła na drastyczną poprawę jakości obsługi klientów. Integracja z systemami płatniczymi takimi jak leaselink, PKO Leasing czy PayPo, pozwoliła z kolei usprawnić i wzbogacić możliwości finansowania zakupów.

Zostań naszym partnerem

Dlaczego warto?

Decydując się na kooperację masz gwarancję, że stawiasz na współpracę z liderem w dostarczaniu rozwiązań przemysłowo-budowlanych na rynek krajowy i zagraniczny. Długoletnie doświadczenie w dziedzinie handlu i logistyki oraz specjalistyczna wiedza sprawiły, że Grupa Krawczyk to intensywnie rozwijające się przedsięwzięcie o stabilnej pozycji na europejskim rynku.

Korzyści

Co zyskujesz?

Podejmując współpracę z Grupą Krawczyk zyskujesz nie tylko solidnego partnera w biznesie, ale również dostęp do szeregu autorskich rozwiązań i wypracowanych schematów sprzedażowych. Dzięki temu współpraca z nami przebiega nie tylko w sposób zautomatyzowany, ale również w 100% bezpieczny.

WSPÓŁPRACA Z LIDEREM NA RYNKU​

Grupa Krawczyk na przestrzeni wielu lat, wypracowała sobie miano lidera w sprzedaży profesjonalnego sprzętu przemysłowo-budowlanego.

DOSTĘP DO INNOWACYJNYCH TECHNOLOGII ​

Współpraca z nami opiera się o wykorzystanie nowoczesnych systemów informatycznych oraz rozbudowanej sieci logistycznej.

Udział w stabilnym rynku

Współpracując z nami, rozwijasz wiele gałęzi przemysłu oraz budownictwa, które wyróżniają się wysoką stabilnością na światowym rynku.

KONTAKT

Oczekujesz wysokiego poziomu współpracy i widzisz obszar, w którym możemy podjąć wspólne działania? Skontaktuj się z nami!

Adres

Grupa KRAWCZYK Sp. z o.o.
Proszówki 611, 32-700 Bochnia

Formularz kontaktowy

    background Layer 1