Maszyny od Kärcher Center Krawczyk na bocheńskim rynku

Maszyny od Kärcher Center Krawczyk na bocheńskim rynku

O wysokiej skuteczności maszyn czyszczących marki Kärcher, mogli przed Wielkanocą przekonać się wszyscy mieszkańcy Bochni, którzy w tym czasie spacerowali po bocheńskim rynku. Salon Kärcher Center Krawczyk w Bochni wyszedł z inicjatywą przeprowadzenia akcji sprzątającej z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń, które skutecznie odświeżyły płytę bocheńskiego rynku.

Maszyny czyszczące Kärcher na bocheńskim rynku

Autoryzowany salon sprzedaży Kärcher Center Krawczyk w Bochni – będący marką Grupy Krawczyk – na długo przed okresem wielkanocnym, wyszedł z inicjatywą akcji porządkowej, mającej na celu solidne umycie i uprzątnięcie powierzchni bocheńskiego rynku. Pomysł ten okazał się ogromnym sukcesem, a jego realizacja stała się możliwa tuż przed świętami wielkanocnymi.

Do akcji włączono dwie samobieżne maszyny sprzątające: Kärcher MIC 35 oraz Kärcher MC 50. Urządzenia te bez trudu poradziły sobie z odświeżeniem powierzchni rynku w Bochni, a całą akcję mogli podziwiać wszyscy zgromadzeni na terenie rynku. Jest nam niezmiernie miło, że wspólnymi siłami udało się zorganizować taki mini-pokaz, który szybko przyniósł widoczne rezultaty. Jednocześnie informujemy, że to nie koniec naszych działań promocyjnych i z pewnością okazji do przetestowania zarówno produktów, jak i usług podmiotów wchodzących w skład Grupy Krawczyk będzie o wiele więcej!