Otwarcie salonu Kärcher Center Krawczyk w Bochni

Dążenie do ciągłego rozwoju Grupy Krawczyk oraz chęć zaspokajania lokalnych potrzeb klientów w profesjonalny sprzęt i narzędzia sprawiły, że zasięg naszego działania zwiększył się o kolejny punkt handlowy – Kärcher Center Krawczyk w Bochni. Tym samym możemy zaoferować profesjonalne rozwiązania marki Kärcher dostępne nie tylko w sprzedaży elektronicznej, ale również i formie stacjonarnej.

Pragniemy przedstawić Państwu kolejny kamień milowy w naszej historii, który pozwoli nam jeszcze lepiej zrozumieć oczekiwania klientów indywidualnych oraz biznesowych względem niezawodnego sprzętu dla domu, ogrodu i firmy.

Kärcher Center Krawczyk w Bochni

29 maja 2021 roku uruchomiliśmy autoryzowany salon sprzedażowy, obejmujący profesjonalne rozwiązania sprzętowe marki Kärcher. Od tamtej pory zarówno konsumenci, jak i przedsiębiorcy, mogą naocznie zapoznać się z profesjonalnym sprzętem czyszcząco-pielęgnującym i dokonać zakupu w stacjonarnym punkcie przy ul. Nad Babicą 2 w Bochni.

Jednocześnie pragniemy poinformować, że Kärcher Center Krawczyk to również centrum serwisowe produktów marki Kärcher. Nasi dotychczasowi klienci oraz osoby, które już wcześniej zakupiły sprzęt tej niemieckiej marki, mogą wygodnie skorzystać ze wsparcia lokalnych doradców i otrzymać kompleksową pomoc techniczną.

Nasz autoryzowany punkt Kärcher Center Krawczyk oferuje takie usługi jak:

  • sprzedaż oryginalnego sprzętu marki Kärcher
  • serwis urządzeń i pomoc w procesie reklamacyjnym u producenta
  • korzystny wynajem sprzętu dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców

Otwieramy się na nowe możliwości!

Pomimo stale rosnącego trendu zakupów online uważamy, że inwestycja w punkty stacjonarnej obsługi klientów jest nadal wysoce pożądana. Otwierając się na tak tradycyjne ścieżki rozwoju biznesowego, możemy w sposób bezpośredni i wręcz namacalny docierać do osób zainteresowanych zakupem profesjonalnych rozwiązań sprzętowych dla swojego domu lub firmy.

Nasze bogate doświadczenie związane nie tylko z czysto techniczną wiedzą na temat urządzeń czyszczących, ale i również z automatyzacją sprzedaży wpływającą na ciągłość dostaw i błyskawiczną obsługę zamówień sprawiło, że jesteśmy w stanie zaoferować naszym lokalnym klientom w pełni oryginalne i funkcjonalne produkty wraz z kompleksowym wsparciem przed- i posprzedażowym.

Jest to kolejny dowód na to, że Grupa Krawczyk podąża za najnowszymi trendami w handlu, stawiając na szeroko zakrojoną obsługę klienta na każdym etapie zakupów i oferowanie wyjątkowo skutecznych rozwiązań technologicznych. Takie spojrzenie umożliwi nam zintensyfikować działania handlowe wokół lokalnych inwestorów i nasycić miejscowy rynek najnowszą technologią sprzętową marki Kärcher.