Nowa odsłona strony Grupy Krawczyk

Stawiamy na silny, nowoczesny i stabilny rozwój. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów i spoglądając na nowoczesne trendy w projektowaniu, odświeżyliśmy oficjalną stronę internetową Grupy Krawczyk. Dzięki temu osoby zainteresowane współpracą lub zasięgnięciem rzeczowej wiedzy na temat spółki, mogą teraz w przejrzysty sposób odnaleźć wszelkie niezbędne informacje.

Nowocześnie i elegancko

Idziemy z duchem czasu i stawiamy wyłącznie na innowacyjne rozwiązania w każdej dziedzinie. Efektem tych działań jest nowa wersja strony internetowej Grupy Krawczyk, która powstała na początku 2021 roku. Odświeżenie witryny obejmowało przede wszystkim zmiany w strukturze przechowywania plików i warstwie wizualnej strony, a także wszelkie aspekty bezpieczeństwa w serwisie. Wprowadzone zmiany korzystnie przełożyły się na zwiększoną czytelność strony oraz lepszą organizację kluczowych informacji na temat Grupy Krawczyk.

Co zostało zmienione?

Największej metamorfozie poddana została warstwa graficzna strony, która przybrała kolorystykę bardziej biznesową. Przeważają ciemne kolory tła z jasnym tekstem. Zmienił się również układ poszczególnych sekcji, a całość zyskała na przestrzeni. Trzeba także wspomnieć o nawigacji witryny, która aktualnie prowadzi do najważniejszych podstron serwisu, takich jak spis marek, informacje szczegółowe o Grupie Krawczyk, działa CSR, zakładki dla osób zainteresowanych współpracą oraz strona z formularzem kontaktowym.

Przeglądaj gdziekolwiek jesteś!

Wszystkie wprowadzone zmiany techniczne oraz wizualne, obejmują szybsze wyświetlanie strony nie tylko na urządzeniach stacjonarnych, takich jak laptopy czy komputery, ale również na mniejszych urządzeniach mobilnych. Strona Grupy Krawczyk stała się przez to w pełni “mobile-friendly”, zgodnie z obowiązującymi zaleceniami i trendami. Wdrożenie wszystkich usprawnień wpłynęło również na sposób zarządzania witryną. Dzięki temu bieżąca aktualizacja wydarzeń oraz informacji dla naszych partnerów biznesowych przebiega jeszcze sprawniej i szybciej.