Współpraca z nami

CHCESZ ZOSTAĆ NASZYM PARTNEREM?

Jeżeli stawiasz wyłącznie na profesjonalne rozwiązania i działasz w branży przemysłowo-budowlanej, zapoznaj się z naszą ofertą współpracy na zasadzie redystrybucji. Od wielu lat obsługujemy setki inwestycji na terenie Polski i Europy. Dostarczamy profesjonalne rozwiązania sprzętowe i wspieramy rozwój wielu gałęzi krajowej gospodarki.
Layer 1

Rozwijaj swój biznes razem z nami!

Twoje korzyści

Decydując się na współpracę z nami masz pewność, że Twoją ofertę wzbogacą rozwiązania w pełni oryginalne, innowacyjne i profesjonalne. Ponadto dzięki rozbudowanej sieci logistycznej, możemy zapewnić Ci szybką dostawę zamówionych produktów do Twojego sklepu.
 
Rozszerzenie oferty sprzedażowej o produkty półprofesjonalne, pozwoliło nam wkroczyć na arenę sieci e-commerce, skoncentrowaną na obsłudze klientów indywidualnych. Tak szeroko zakrojone działania sprawiły, że swoimi działaniami zrzeszamy zarówno partnerów biznesowych, jak i konsumentów.

Autorski system sprzedażowy

Zaawansowana Logistyka

Zaawansowane integracje

Kompleksowe wsparcie

Rozwiązania dla każdego biznesu!

Bez względu na to, czy prowadzisz lokalną firmę, sprzedajesz w sieci, stacjonarnie lub jesteś potentatem w dostarczaniu specjalistycznych rozwiązań na większą skalę – dajemy Ci unikalne rozwiązania wspierające sprzedaż i pozyskiwanie nowych klientów. Ponadto dzięki integracji systemowej, współpraca z nami i rezerwacja towaru odbywa się w sposób automatyczny. Stawiamy na autorskie i sprawdzone rozwiązania technologiczne, dzięki którym praca z naszymi klientami, przebiega w sposób sprawny, bezpieczny i niezawodny.
Layer 1

WSPÓŁPRACA Z LIDEREM NA RYNKU​

Grupa Krawczyk na przestrzeni wielu lat, wypracowała sobie miano lidera w sprzedaży profesjonalnego sprzętu przemysłowo-budowlanego.

Dostęp do profesjonalnych rozwiązań

Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi producentami. Dzięki temu masz pewność, że otrzymasz produkty profesjonalne, o najwyższej jakości.

Szybko, wygodnie i bezpiecznie

Korzystamy z innowacyjnych systemów sprzedażowych i logistycznych, które przekładają się na płynność w dostawach produktów i szybką realizację zamówień.

Z nami możesz więcej!

Współpraca

Obecnie współpracujemy z setkami największych inwestorów w sektorze publicznym oraz prywatnym. Swoją ofertą trafiamy również do przedsiębiorców indywidualnych. Autorski system sprzedażowy i zaawansowana sieć logistyczna, pozwala na obsługę nawet kilku tysięcy zamówień hurtowych i detalicznych każdego miesiąca. Możemy zagwarantować Ci nieprzerwaną dostawę profesjonalnych maszyn i urządzeń, pochodzących od wielu renomowanych marek z całego świata, w tym Husqvarna, Wacker Neuson, Milwaukee czy Ammann.
Layer 1

Z kim już współpracujemy?

Nasi partnerzy

Dzięki sukcesywnym staraniom, możliwa stała się ścisła współpraca z wybranymi markami. Zaliczyć do nich można prężnie rozwijający się sklep internetowy namileo.com, który oferuje wysokiej jakości zabawki, oparte na licencji światowych producentów. Integracja z nowoczesnym systemem sprzedażowym oraz platformą marketingową sprawiła, że współpraca z poniższymi markami przebiega w sposób wydajny, przejrzysty i bezpieczny dla obu stron.

KONTAKT

Skontaktuj się z nami, aby poznać możliwości i szczegóły współpracy.

Adres

Grupa KRAWCZYK Sp. z o.o.
Proszówki 611, 32-700 Bochnia

Formularz kontaktowy

    background Layer 1